DLW32MH101XT2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW32MH101XT2LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-DLW32MH101XT2LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-DLW32MH101XT2LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW32MH101XT2L
Beskrivelse
CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 100mA DCR 3,12Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLW32MH101XT2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
3,12Ohm
Produsent
Murata Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
2
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Induktans ved frekvens
100 µH @ 100 kHz
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Nominell strøm (maks)
100mA