DLW21SN261SQ2L
DigiKeys produktnummer
490-5140-2-ND - Tape og spole (TR)
490-5140-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-5140-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW21SN261SQ2L
Beskrivelse
CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 260 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 400mOhm
EDA-/CAD-modeller
DLW21SN261SQ2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
400mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Høyde (maks)
0,055" (1,40mm)
Impedans ved frekvens
260 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
300mA