DLP2ADN670HL4L er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 6 079
Datablad
4 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 67 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 1,63Ohm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DLP2AD
DLP2ADN670HL4L
DigiKeys produktnummer
490-5153-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP2ADN670HL4L
Beskrivelse
CMC 140MA 4LN 67 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLP2ADN670HL4L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1,63Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,036" (0,92mm)
Impedans ved frekvens
67 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
140mA