DLP11SN331HL2L er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 24 879
Datablad
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 330 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 6,13Ohm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DLP11SN331HL2L
DigiKeys produktnummer
490-5149-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP11SN331HL2L
Beskrivelse
CMC 80MA 2LN 330 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLP11SN331HL2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
6,13Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,036" (0,92mm)
Impedans ved frekvens
330 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
80mA