DLP11SN121SL2L er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Murata Electronics
På lager: 151 685
Datablad
Similar
Panasonic Industry
På lager: 8 719
Datablad
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 120 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 2,5Ohm