EXC-24CE121U
DigiKeys produktnummer
P12970TR-ND - Tape og spole (TR)
P12970CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P12970DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EXC-24CE121U
Beskrivelse
CMC 140MA 2LN 120 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 120 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 2,2Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EXC-24CE121U Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
2,2Ohm
Produsent
Panasonic Industry
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,024" (0,60mm)
Antall linjer
2
Kapsling
0504 (1210 Metric), 4-ledning
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
140mA