BLM31KN102BH1L
DigiKeys produktnummer
490-18083-2-ND - Tape og spole (TR)
490-18083-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-18083-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM31KN102BH1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 kOhms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 1206 (3216 metrisk) 1,4A 75mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM31KN102BH1L Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
75mOhm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,071" (1,80mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedans ved frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Funksjoner
Bilteknikk
Nominell strøm (maks)
1,4A