BLM18SP300SH1D | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BLM18SP300SH1D |
Beskrivelse | FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN |
Produsentens standard leveringstid | 27 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 30 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 6A 8mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BLM18SP300SH1D Modeller |
Kategori | Nominell strøm (maks) 6A |
Produsent Murata Electronics | DC-motstand (DCR) (maks) 8mOhm |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Filtertype Strømlinje | Monteringstype Overflatemontering |
Antall linjer 1 | Høyde (maks) 0,037" (0,95mm) |
Impedans ved frekvens 30 Ohms @ 100 MHz | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |