BLM18SP300SZ1D
DigiKeys produktnummer
490-BLM18SP300SZ1DTR-ND - Tape og spole (TR)
490-BLM18SP300SZ1DCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-BLM18SP300SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM18SP300SZ1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Detaljert beskrivelse
30 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 6A 8mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM18SP300SZ1D Modeller
Nominell strøm (maks)
6A
DC-motstand (DCR) (maks)
8mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Impedans ved frekvens
30 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)