BLM18SN220TN1D
DigiKeys produktnummer
490-13961-2-ND - Tape og spole (TR)
490-13961-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-13961-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM18SN220TN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 8A 4mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM18SN220TN1D Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
8A
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
4mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,030" (0,75mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
22 Ohms @ 100 MHz