BLM18SG121TZ1D
DigiKeys produktnummer
490-16660-2-ND - Tape og spole (TR)
490-16660-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-16660-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM18SG121TZ1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 3A 25mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM18SG121TZ1D Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
25mOhm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,026" (0,65mm)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
3A