BLM15PX331SH1D
DigiKeys produktnummer
490-BLM15PX331SH1DTR-ND - Tape og spole (TR)
490-BLM15PX331SH1DCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-BLM15PX331SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM15PX331SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 Ohms @ 100 MHz 1 Strøm, signallinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 1,2A 150mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15PX331SH1D Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Filtertype
Strøm, signallinje
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans ved frekvens
330 Ohms @ 100 MHz
Funksjoner
Bilteknikk
Nominell strøm (maks)
1,2A