BLM15PX221SZ1D
DigiKeys produktnummer
490-17664-2-ND - Tape og spole (TR)
490-17664-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-17664-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM15PX221SZ1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 1,4A 100mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15PX221SZ1D Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
100mOhm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans ved frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Funksjoner
Bilteknikk
Nominell strøm (maks)
1,4A