1255AY-101M=P3 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Pulse Electronics
På lager: 9 983
Datablad
Similar
Pulse Electronics
På lager: 0
Datablad
100 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 900 mA 460mOhm Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
1255AY-101M=P3
DigiKeys produktnummer
490-10801-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-10801-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1255AY-101M=P3
Beskrivelse
FIXED IND 100UH 900MA 460 MOHM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
1255AY-101M=P3 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
900mA
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
460mOhm
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
trommelkjerne, trådviklet
Kapsling
Ikke standard
Materiale - kjerne
Størrelse/dimensjon
0,248" L x 0,248" B (6,30mm x 6,30mm)
Induktans
Høyde - sittende (maks)
0,177" (4,50mm)
Toleranse
±20%