BWVS00606045101T00
DigiKeys produktnummer
553-BWVS00606045101T00TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BWVS00606045101T00
Beskrivelse
FIXED IND 100UH 720MA 500 MOHM
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µH Skjermet Induktor 720 mA 500mOhm 2424 (6060 metrisk)
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
500mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
2424 (6060 metrisk)
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
2424
Toleranse
±30%
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,236" B (6,00mm x 6,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,185" (4,70mm)
Strøm - metning (Isat)
1,17A