0500588000-12-R8
DigiKeys produktnummer
0500588000-12-R8-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0500588000-12-R8
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP 1852 RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 28 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
28 AWG
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Lengde
12,0" (304,8mm)
Ytterligere resurser
På lager: 20
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 6,81100kr 68,11
30kr 5,99367kr 179,81
50kr 5,66360kr 283,18
100kr 5,26050kr 526,05
250kr 4,79928kr 1 199,82
500kr 4,49746kr 2 248,73
1 000kr 4,23131kr 4 231,31
2 500kr 3,92750kr 9 818,75
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP 1852 BLACK
På lager: 510
12" PRE-CRIMP 1852 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP 1852 BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP 1852 GREEN
På lager: 198
12" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP 1852 RED
På lager: 139
3" PRE-CRIMP 1852 RED
På lager: 219
4" PRE-CRIMP 1852 RED
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED