0500588000-05-R8
DigiKeys produktnummer
0500588000-05-R8-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0500588000-05-R8
Beskrivelse
5" PRE-CRIMP 1852 RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 28 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Tinn 5,00" (127,00mm)
Kategori
Trådtykkelse
28 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Rød
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
35,4µin (0,90µm)
Delestatus
Aktiv
Antall rader
1
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Antall ledere
1
Lengde
5,00" (127,00mm)
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 5,56600kr 55,66
30kr 4,88667kr 146,60
50kr 4,61220kr 230,61
100kr 4,27910kr 427,91
250kr 3,89704kr 974,26
500kr 3,64688kr 1 823,44
1 000kr 3,42638kr 3 426,38
2 500kr 3,17440kr 7 936,00
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
På lager: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
På lager: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
5" PRE-CRIMP 1852 GREEN
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP 1852 RED
På lager: 139
3" PRE-CRIMP 1852 RED
På lager: 219
4" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED
På lager: 460
8" PRE-CRIMP 1852 RED