0500588000-08-R8
DigiKeys produktnummer
0500588000-08-R8-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0500588000-08-R8
Beskrivelse
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 28 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Tinn 8,00" (203,20mm)
Kategori
Trådtykkelse
28 AWG
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Lengde
8,00" (203,20mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 6,10000kr 61,00
30kr 5,36367kr 160,91
50kr 5,06680kr 253,34
100kr 4,70290kr 470,29
250kr 4,28624kr 1 071,56
500kr 4,01362kr 2 006,81
1 000kr 3,77327kr 3 773,27
2 500kr 3,49877kr 8 746,92
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
På lager: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
På lager: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP 1852 RED
På lager: 139
3" PRE-CRIMP 1852 RED
På lager: 219
4" PRE-CRIMP 1852 RED
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED