0430310001-12-R2
DigiKeys produktnummer
0430310001-12-R2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430310001-12-R2
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 22 AWG Jumperkabel Pinne til kabel (rund) Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
22 AWG
Farge
Rød
Kontakt-ende
Pinne til kabel (rund)
Lengde
12,0" (304,8mm)
Ytterligere resurser
På lager: 170
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 8,11100kr 81,11
30kr 7,50300kr 225,09
50kr 7,23540kr 361,77
100kr 6,88920kr 688,92
250kr 6,45776kr 1 614,44
500kr 6,14924kr 3 074,62
1 000kr 5,85558kr 5 855,58
2 500kr 5,48902kr 13 722,55
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
På lager: 156
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
På lager: 50
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
På lager: 520
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED