0430310001-12-G2
DigiKeys produktnummer
0430310001-12-G2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430310001-12-G2
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 22 AWG Jumperkabel Pinne til kabel (rund) Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
22 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Grønn
Kontaktoverflate-tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Kontakt-ende
Pinne til kabel (rund)
Lengde
12,0" (304,8mm)
Ytterligere resurser
På lager: 50
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 8,70000kr 87,00
30kr 7,67433kr 230,23
50kr 7,25980kr 362,99
100kr 6,75450kr 675,45
250kr 6,17524kr 1 543,81
500kr 5,79674kr 2 898,37
1 000kr 5,46312kr 5 463,12
2 500kr 5,08221kr 12 705,52
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
På lager: 156
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
På lager: 170
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2016G GREEN
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
På lager: 70
4" PRE-CRIMP A2016G GREEN
5" PRE-CRIMP A2016G GREEN
6" PRE-CRIMP A2016G GREEN