0430310001-12-G2-D
DigiKeys produktnummer
0430310001-12-G2-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430310001-12-G2-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 22 AWG Jumperkabel Pinne til pinne Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
22 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Grønn
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Delestatus
Aktiv
Antall rader
1
Kontakt-ende
Pinne til pinne
Antall ledere
1
Lengde
12,0" (304,8mm)
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 14,72500kr 147,25
30kr 13,04767kr 391,43
50kr 12,37340kr 618,67
100kr 11,55100kr 1 155,10
250kr 10,61116kr 2 652,79
500kr 9,99708kr 4 998,54
1 000kr 9,45606kr 9 456,06
2 500kr 8,83885kr 22 097,13
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2016G GREEN
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
4" PRE-CRIMP A2016G GREEN
5" PRE-CRIMP A2016G GREEN
6" PRE-CRIMP A2016G GREEN