0430310001-12-A2-D
DigiKeys produktnummer
0430310001-12-A2-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430310001-12-A2-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Oransje 22 AWG Jumperkabel Pinne til pinne Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
22 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Oransje
Kontaktoverflate-tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Kontakt-ende
Pinne til pinne
Lengde
12,0" (304,8mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 14,72500kr 147,25
30kr 13,04767kr 391,43
50kr 12,37340kr 618,67
100kr 11,55100kr 1 155,10
250kr 10,61116kr 2 652,79
500kr 9,99708kr 4 998,54
1 000kr 9,45606kr 9 456,06
2 500kr 8,83885kr 22 097,13
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE