0430300001-12-V0-D
DigiKeys produktnummer
0430300001-12-V0-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300001-12-V0-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Fiolett 20 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Fiolett
Kontaktoverflate-tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Lengde
12,0" (304,8mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 13,65900kr 136,59
30kr 12,09967kr 362,99
50kr 11,46960kr 573,48
100kr 10,70150kr 1 070,15
250kr 9,82420kr 2 456,05
500kr 9,25070kr 4 625,35
1 000kr 8,74562kr 8 745,62
2 500kr 8,16920kr 20 423,00
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
På lager: 110
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2040V VIOLET