0430300001-03-V0-D
DigiKeys produktnummer
0430300001-03-V0-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300001-03-V0-D
Beskrivelse
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Fiolett 20 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 3,00" (76,20mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Fiolett
Kontaktoverflate-tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Lengde
3,00" (76,20mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 11,68500kr 116,85
30kr 10,33433kr 310,03
50kr 9,78940kr 489,47
100kr 9,12520kr 912,52
250kr 8,36512kr 2 091,28
500kr 7,86836kr 3 934,18
1 000kr 7,43073kr 7 430,73
2 500kr 6,93123kr 17 328,08
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
På lager: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
På lager: 1140
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
8" PRE-CRIMP A2040V VIOLET