0430300001-12-B4
DigiKeys produktnummer
0430300001-12-B4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300001-12-B4
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Svart 24 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
24 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Svart
Kontaktoverflate-tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Lengde
12,0" (304,8mm)
Ytterligere resurser
På lager: 180
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,49400kr 74,94
30kr 6,93233kr 207,97
50kr 6,68520kr 334,26
100kr 6,36530kr 636,53
250kr 5,96644kr 1 491,61
500kr 5,68128kr 2 840,64
1 000kr 5,40998kr 5 409,98
2 500kr 5,07132kr 12 678,30
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
På lager: 380
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
På lager: 529
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2015R RED
På lager: 70
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
På lager: 350
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK