0430300001-12-A4
DigiKeys produktnummer
0430300001-12-A4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300001-12-A4
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Oransje 24 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
24 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Oransje
Kontaktoverflate-tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Lengde
12,0" (304,8mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 8,07400kr 80,74
30kr 7,11000kr 213,30
50kr 6,72460kr 336,23
100kr 6,25210kr 625,21
250kr 5,71236kr 1 428,09
500kr 5,35946kr 2 679,73
1 000kr 5,04840kr 5 048,40
2 500kr 4,69318kr 11 732,95
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
På lager: 180
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
På lager: 380
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
På lager: 529
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2015R RED
På lager: 70
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
På lager: 10
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
På lager: 0
4" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE