0039000219-12-R9-D
DigiKeys produktnummer
0039000219-12-R9-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000219-12-R9-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 18 AWG Jumperkabel Pinne til pinne Gull 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Rød
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Delestatus
Aktiv
Antall rader
1
Kontakt-ende
Pinne til pinne
Antall ledere
1
Lengde
12,0" (304,8mm)
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 30,13300kr 301,33
30kr 26,89633kr 806,89
50kr 25,59620kr 1 279,81
100kr 24,01220kr 2 401,22
250kr 22,20200kr 5 550,50
500kr 21,02024kr 10 510,12
1 000kr 19,98011kr 19 980,11
2 500kr 18,79398kr 46 984,95
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED