0039000219-12-A9-D
DigiKeys produktnummer
0039000219-12-A9-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000219-12-A9-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Oransje 18 AWG Jumperkabel Pinne til pinne Gull 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Farge
Oransje
Kontakt-ende
Pinne til pinne
Lengde
12,0" (304,8mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 30,13300kr 301,33
30kr 26,89633kr 806,89
50kr 25,59620kr 1 279,81
100kr 24,01220kr 2 401,22
250kr 22,20200kr 5 550,50
500kr 21,02024kr 10 510,12
1 000kr 19,98011kr 19 980,11
2 500kr 18,79398kr 46 984,95
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2064 ORANGE