0039000219-11-G0
DigiKeys produktnummer
0039000219-11-G0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000219-11-G0
Beskrivelse
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 20 AWG Jumperkabel Pinne til kabel (rund) Gull 11,0" (279,4mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Grønn
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Delestatus
Aktiv
Antall rader
1
Kontakt-ende
Pinne til kabel (rund)
Antall ledere
1
Lengde
11,0" (279,4mm)
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 13,00400kr 130,04
30kr 11,50700kr 345,21
50kr 10,90640kr 545,32
100kr 10,17300kr 1 017,30
250kr 9,33436kr 2 333,59
500kr 8,78650kr 4 393,25
1 000kr 8,30395kr 8 303,95
2 500kr 7,75319kr 19 382,97
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
På lager: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
På lager: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040 GREEN
3" PRE-CRIMP A2040 GREEN
4" PRE-CRIMP A2040 GREEN
5" PRE-CRIMP A2040 GREEN
6" PRE-CRIMP A2040 GREEN