0039000219-11-B0
DigiKeys produktnummer
0039000219-11-B0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000219-11-B0
Beskrivelse
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Svart 20 AWG Jumperkabel Pinne til kabel (rund) Gull 11,0" (279,4mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Svart
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Kontakt-ende
Pinne til kabel (rund)
Lengde
11,0" (279,4mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 13,00400kr 130,04
30kr 11,50700kr 345,21
50kr 10,90640kr 545,32
100kr 10,17300kr 1 017,30
250kr 9,33436kr 2 333,59
500kr 8,78650kr 4 393,25
1 000kr 8,30395kr 8 303,95
2 500kr 7,75319kr 19 382,97
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
På lager: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
På lager: 0
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK