0039000038-12-R2-D
DigiKeys produktnummer
0039000038-12-R2-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000038-12-R2-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 22 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
22 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Rød
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Baseproduktnummer
Lengde
12,0" (304,8mm)
Ytterligere resurser
På lager: 121
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,48400kr 74,84
30kr 6,78867kr 203,66
50kr 6,48880kr 324,44
100kr 6,10060kr 610,06
250kr 5,62440kr 1 406,10
500kr 5,28892kr 2 644,46
1 000kr 4,97365kr 4 973,65
2 500kr 4,58574kr 11 464,35
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
På lager: 27
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
På lager: 381
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
5" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED