0039000038-12-B2-D
DigiKeys produktnummer
0039000038-12-B2-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000038-12-B2-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Svart 22 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
22 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Svart
Emballasje
Bulk
Antall rader
1
Delestatus
Aktiv
Antall ledere
1
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Baseproduktnummer
Lengde
12,0" (304,8mm)
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 27
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,48400kr 74,84
30kr 6,78867kr 203,66
50kr 6,48880kr 324,44
100kr 6,10060kr 610,06
250kr 5,62440kr 1 406,10
500kr 5,28892kr 2 644,46
1 000kr 4,97365kr 4 973,65
2 500kr 4,58574kr 11 464,35
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
På lager: 381
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
På lager: 121
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK