0008500113-10-R2-D
DigiKeys produktnummer
0008500113-10-R2-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0008500113-10-R2-D
Beskrivelse
10" PRE-CRIMP A2016 RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 22 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 10,0" (254,0mm)
Kategori
Trådtykkelse
22 AWG
Farge
Rød
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Lengde
10,0" (254,0mm)
Ytterligere resurser
På lager: 62
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,32500kr 73,25
30kr 6,64233kr 199,27
50kr 6,34660kr 317,33
100kr 5,96770kr 596,77
250kr 5,50168kr 1 375,42
500kr 5,17366kr 2 586,83
1 000kr 4,86532kr 4 865,32
2 500kr 4,48590kr 11 214,75
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
10" PRE-CRIMP A2016 BLACK
På lager: 183
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
På lager: 0
10" PRE-CRIMP A2016 BROWN
På lager: 0
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
På lager: 1
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
5" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED