0008500113-10-B2-D
DigiKeys produktnummer
0008500113-10-B2-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0008500113-10-B2-D
Beskrivelse
10" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Svart 22 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 10,0" (254,0mm)
Kategori
Trådtykkelse
22 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Svart
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
100,0µin (2,54µm)
Delestatus
Aktiv
Antall rader
1
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Antall ledere
1
Lengde
10,0" (254,0mm)
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 183
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,32500kr 73,25
30kr 6,64233kr 199,27
50kr 6,34660kr 317,33
100kr 5,96770kr 596,77
250kr 5,50168kr 1 375,42
500kr 5,17366kr 2 586,83
1 000kr 4,86532kr 4 865,32
2 500kr 4,48590kr 11 214,75
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
På lager: 0
10" PRE-CRIMP A2016 BROWN
På lager: 0
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
På lager: 1
10" PRE-CRIMP A2016 RED
På lager: 62
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK