LFCV-1552+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCV-1552+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-LFCV-1552+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-LFCV-1552+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LFCV-1552+
Beskrivelse
RF FILTER LOW PASS 16.9GHZ 1210
Detaljert beskrivelse
16,9GHz (avskjæringsfrekvens) Frekvens Lavpass RF-filtre (radiofrekvens) 15,5GHz båndbredde 1,9dB 1210 (3225 metrisk), 3 PC plate
Innsettingstap
1,9dB
Kapsling
1210 (3225 metrisk), 3 PC plate
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
16,9GHz (avskjæringsfrekvens)
Høyde (maks)
0,043" (1,10mm)
Båndbredde
15,5GHz