LFCG-2000+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCG-2000+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-LFCG-2000+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-LFCG-2000+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LFCG-2000+
Beskrivelse
CER FILTER 2.35GHZ LOW PASS
Detaljert beskrivelse
2,35GHz (avskjæringsfrekvens) Frekvens Lavpass RF-filtre (radiofrekvens) båndbredde 1,7dB 0805 (2012 metrisk), 8 PC Pad
Innsettingstap
1,7dB
Kapsling
0805 (2012 metrisk), 8 PC Pad
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Frekvens
2,35GHz (avskjæringsfrekvens)
Høyde (maks)
0,042" (1,08mm)