HFCW-5500+
DigiKeys produktnummer
3157-HFCW-5500+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-HFCW-5500+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-HFCW-5500+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HFCW-5500+
Beskrivelse
CER FILTER 5.5GHZ HIGH PASS
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5,5GHz (avskjæringsfrekvens) Høypass Keramiske filtre 13.9 GHz 50Ohm 0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad
Kategori
Innsettingstap
1,5dB
Produsent
Mini-Circuits
Filtertype
Høypass
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad
Frekvens
5,5GHz (avskjæringsfrekvens)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans
50Ohm
Høyde (maks)
0,024" (0,60mm)
Båndbredde
13.9 GHz