HFCW-5000+
DigiKeys produktnummer
3157-HFCW-5000+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-HFCW-5000+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-HFCW-5000+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HFCW-5000+
Beskrivelse
CER FILTER 5GHZ HIGH PASS
Detaljert beskrivelse
5GHz (avskjæringsfrekvens) Høypass Keramiske filtre 14.5 GHz 50Ohm 0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad
Kategori
Innsettingstap
1,4dB
Kapsling
0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad
Frekvens
5GHz (avskjæringsfrekvens)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans
50Ohm
Høyde (maks)
0,024" (0,61mm)
Båndbredde
14.5 GHz