PIC32CM6408JH00048-I/Y8X
DigiKeys produktnummer
150-PIC32CM6408JH00048-I/Y8X-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32CM6408JH00048-I/Y8X
Beskrivelse
5V CORTEX M0+ WITH 32K FLASH AND
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
null Mikrostyringer IC 32-biters 48MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Kategori
Programminnetype
FLASH
Produsent
EEPROM-størrelse
2K x 8
Serie
RAM-størrelse
8K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 12x12b
Kjernestørrelse
32-biters
Oscillatortype
Ekstern, Intern
Hurtighet
48MHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)