PIC18F67K22-I/MR
DigiKeys produktnummer
PIC18F67K22-I/MR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F67K22-I/MR
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64VQFN
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-VQFN (9x9)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC18F67K22-I/MR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
4K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 16x12b
Kjerneprosessor
PIC
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz