PIC18F67K22-I/MRRSL
DigiKeys produktnummer
PIC18F67K22-I/MRRSL-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F67K22-I/MRRSL
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64VQFN
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-VQFN (9x9)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F67K22-I/MRRSL Modeller
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
4K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 16x12b
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz