PIC18F45K20T-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC18F45K20T-I/MLTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC18F45K20T-I/MLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC18F45K20T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F45K20T-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC18F45K20T-I/ML Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
1,5K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 14x10b
Kjerneprosessor
PIC
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz