PIC18F45K20-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC18F45K20-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F45K20-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F45K20-I/ML Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
1,5K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 14x10b
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz