PIC16F1512-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F1512-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1512-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1512-I/SO Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
128 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 17x10b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
PIC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)