AHA1012560M063R
DigiKeys produktnummer
478-AHA1012560M063RTR-ND - Tape og spole (TR)
478-AHA1012560M063RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-AHA1012560M063RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AHA1012560M063R
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
56 µF 63 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 22mOhm 10000 Hrs ved 105°C
Kategori
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C
Produsent
KYOCERA AVX
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
240 mA @ 100 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.4 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
56 µF
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
63 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
22mOhm