MCP4132-103E/P
DigiKeys produktnummer
MCP4132-103E/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP4132-103E/P
Beskrivelse
IC DIG POT 10K 8-PDIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Digitale potensiometre 10k Ohm 1 kretser 129 uttak SPI Grensesnitt 8-PDIP
EDA-/CAD-modeller
MCP4132-103E/P Modeller
Forsyningsspenning
1,8V – 5,5V
Toleranse
±20%
Temperaturkoeffisient (Typ)
150ppm/°C
Konfigurasjon
Rheostat
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C