MCP1700-2502E/TO
DigiKeys produktnummer
MCP1700-2502E/TO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP1700-2502E/TO
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 250MA TO92-3
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA TO-92-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP1700-2502E/TO Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
4 µA
Emballasje
Pose
PSRR
44dB (100Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-92-3
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 250mA