MCP3004-I/P
DigiKeys produktnummer
MCP3004-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP3004-I/P
Beskrivelse
IC ADC 10BIT 14-PDIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Bit analog til digital omformer 2, 4 Inngang 1 SAR 14-PDIP
EDA-/CAD-modeller
MCP3004-I/P Modeller
Referansetype
Ekstern
Spenning - forsyning, analog
2,7V – 5,5V
Spenning - forsyning, digital
2,7V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall innganger
2, 4
Kapsling
14-DIP (0,300", 7,62mm)