MCP3002-I/P
DigiKeys produktnummer
MCP3002-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP3002-I/P
Beskrivelse
IC ADC 10BIT 8-PDIP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Bit analog til digital omformer 1, 2 Inngang 1 SAR 8-PDIP
EDA-/CAD-modeller
MCP3002-I/P Modeller
Referansetype
Supply
Spenning - forsyning, analog
2,7V – 5,5V
Spenning - forsyning, digital
2,7V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall innganger
1, 2
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)