MCP23S18T-E/MJ
DigiKeys produktnummer
MCP23S18T-E/MJTR-ND - Tape og spole (TR)
MCP23S18T-E/MJCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MCP23S18T-E/MJDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP23S18T-E/MJ
Beskrivelse
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
I/O-forlengelser 16 SPI 10 MHz 24-QFN (4x4)
EDA-/CAD-modeller
MCP23S18T-E/MJ Modeller
Kategori
Strøm - utgangskilde/ribbe
25mA
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
1,8V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C